آخرین تریلر سریال Stranger Things 3!

همه ما دیگه میدونیم شبکه نتفلیکس NetFlix پر شده از سریال های خارق العاده  و بی نظیر در سبک علمی-تخیلی و وحشتناک با خط داستاتی فوق العاده که میتونه ذهنیت مارو نسبت به دنیای اطرافمون عوض کنه ! و یکی از همون سریال هایی که خط داستانیه خوبی تو رنج سنی +12 سال داره  سریال خوب Stranger Things   همون جیزای عجیب غریبه ! که من خودم به شخصه یکی از طرفدارای این سریالم به خاطر انتخاب بسیار دقیق و کمیاب چند کودک که انگار زندگیشون با این سریال آمیخته شده و غرق نقشاشونن و اصلا شبیه بچه ها بازی نمیکنن!

امروز اومدم بگم براتون یک تریلر از فصل سوم این سریال آوردم. (نه یک تریلر معمولی از این سریال بلکه قوی تر و هیجان انگیزتر!)‌

 این تریلر  شامل اسپویل‌های فراوانی از فصل‌های قبلی می باشد.

این تریلر آخرین تریلر از فصل سوم سریال Stranger Things هست و دیگه تا شروع سریال هیچ تریلر و ویدپویی ازش نخواهیم دید.

و  همونطور که توی ویدپو دیدید جنب و جوش بیشتری رو در فصل سوم این سریال شاهد خواهیک بود و البته با چیزهای عجیب غریب تر درباره هیولای (‌ Upside Down ) و صد البته تئوری که در این سریال بهش پرداخته شد وجه حقیقت به خودش گرفت !

 حالا در سال  1985  در گرمای تابستان شهر هاوکینز هستیم و این بار الون و دوستاش در معرض خطرات خیلی وحشتناک تر و خطرناک تر با شرایطی طاقت فرسا قرار میگیرند. اینبار هیولای جهان موازی شهر دیوانه وار تر حضور پیدا میکند و دیگر خبری از چند بچه کوچک و تینیجر نیست!

حال که تابستان است و مدرسه تعطیل گرمی این تیم دوستانه بیشتر شده و رابط آنها صمیمی تر از قبل و البته این و از یاد نبریم که در این فصل خواهیم دید که تهدیدها هیچگاه از بین نخواهند رفت ! بلکه به شکل تکامل یافته تر حضور پیدا خواهند کرد.

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *