برترین بازی‌ های switch ،ps4 ،Xbox و PC در هفته اول تابستان

بالاخره این هفته دست ما به بازی‌های Super Mario Maker 2 و Judgment خواهد رسید. با اتمام E3 2019٬ بازی‌ها به روال معمول خود برای انتشار خود بازگشتند. این هفته به دلیل انتشار دو بازی Super Mario Maker 2 و Bloodstained: Ritual of the Night برای switch٬ ps4 هفته‌ سفت و سختی برای Nintendo Switch خواهد بود. از طرف دیگر PS4 با ارائه‌ بازی Judgment اثر خاص خودش را با قسمت تجربه گرای این بازی که باید با یک سری آزمایش کشف شود ارائه کرده و همچنین راز و معمای دیگری را برای حل در شهر Sinking City گذاشته است. در نهایت٬ طرفداران بازی‌های جنگی و دعوایی مبتنی بر اسلحه هم می توانند سبک دلخواه خودشان را در سری بازی‌های Samurai Shodown پیدا کنند. در ادامه برترین بازی های ارائه شده در این هفته را معرفی خواهیم کرد:

بازی Bloodstained: Ritual of the Night

بازی Bloodstained: Ritual of the Night

تاریخ انتشار: سه شنبه ۴ تیر ۹۸
کنسول بازی: ‌Switch

ممکن است بازی Bloodstained شما را یاد بازی Castlevania بیندازد. این موضوع یک دلیل خیلی خوب دارد و آن هم این است که این بازی اکشن توسط رئیس جداشده‌ی بازی Castlevania یعنی Koji Igarashi ساخته شده است. این بازی که پروژه‌ای حمایت شده توسط سایت kickstarter بوده از ورژن Symphony of the Night بازی Castlevania٬ با داشتن قلعه‌هایی بزرگ برای ماجراجویی، هیولاهایی برای سلاخی کردن و قدرتهای جادویی که می‌توان بدست آورد، الهام گرفته است. این بازی از قبل برای کنسول های PS4 ، Xbox و PC منتشر شده ولی حالا با قابلیت های جابجاپذیری ورژن Switch این بازی به شما اجازه می دهد در مسیر هم به ادامه‌ ماجراجویی خود بپردازید.

بازی Judgment

بازی Judgment

تاریخ انتشار: سه شنبه ۴ تیر ۹۸
کنسول بازی: PS4

شاید بازی Judgment نیز شما را یاد بازی دیگری بیندازد. به احتمال قوی یاد بازی Yakuza خواهید افتاد. مخصوصا فضای بازی که تا حد خیلی زیادی شبیه آن است. حتی برای درگیری‌ها نیز از سیستمی شبیه یکدیگر استفاده می کنند و به شما اجازه می دهد هنگام دعوا بین حالت های مختلف درگیری جابجا شوید. ولی این بازی در مورد ازدحام و جمعیت ژاپنی ها نیست. بلکه در مورد کارآگاهی به اسم Takayuki Yagami هست که یک سری از معماهای قتل را حل می کند.

بازی Samurai Shodown

بازی Samurai Shodown

تاریخ انتشار: سه شنبه ۴ تیر ۹۸
کنسول بازی: PS4 ، Xbox One

بعد از نزدیک یک دهه دور بودن از عرصه‌ی بازی‌ها، بالاخره این بازی که شامل یک سری بزن بزن‌های طولانی مدت است، دوباره متولد شده است. در سیستم بزن بزن این بازی یک فن خاصی گذاشته که با استفاده از آن با یک ضربه می شود حریف را زمین گیر کرد. در مورد اشخاص بازی هم تقریبا همه‌ شخصیت های گذشته بعلاوه چند شخصیت جدید به بازی اضافه شده که هر کدام دارای مدل اسلحه خاص خود هستند تا بازی با آنها و استاد شدن در کار کردن با آنها لذت بخش باشد.

بازی The Sinking City

بازی The Sinking City

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۶ تیر ۹۸
کنسول: PS4 ،Xbox One ،PC

در این بازی یک محقق خصوصی به اسم Charles Reed به شهر بندری و ماهیگیری به اسم Oakmont آمده تا به یک سری اتفاق های عجیب و غریب نگاهی بکند. این در حالیست که ساکنین شهر یک سری چیزهای ترسناک میبینند و حالت دیوانگی پیدا کرده اند. در مناطق مختلف شهر هم همچنان سیل می آید. شما در این بازی در حالی که به رهگیری عامل اصلی این دیوانگی می پردازید، باید آبهایی با عمق زیاد را هدایت کنید و با ترس های Lovecraftian مبارزه کنید.

بازی Super Mario Maker 2

بازی Super Mario Maker 2

تاریخ انتشار: جمعه ۷ تیر ۹۸
کنسول: Switch

در مورد این سری از بازی‌های قارچ خور مسائل زیادی هست که می شود راجعب آن صحبت کرد. شما در این بازی می توانید مراحل دلخواهی را با هزاران ابزار و آیتم جدید بسازید و در حالت داستانی بازی شما با یک سری مکانیزم ها و ابزار‌های جدید در بازی آشنا می‌شوید که ممکن است تا قبل از این با آنها آشنا نباشید. مثل Angry Sun ، Banzai Bills و تم‌های جدید که در بازی پیدا می شود. برای یادگیری بیشتر قسمتهای مختلف بازی می‌توانید در کلاس های آنلاین این بازی به صورت رقابتی و با همکاری سایرین شرکت کنید.

در پایان باورتان بشود یا نه، باید بگویم دیگر کم کم وقت صحبت کردن در مورد بزرگترین بازی‌های سال در هفته‌های آتی خواهد بود. هفته‌ آینده در مورد انتشار نسخه‌های جدیدی مثل Final Fantasy XIV  و Fire Emblem: Three Houses صحبت خواهیم کرد.

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *