سریال Witcher ؛ معرفی و تریلر

یکی از بحث برانگیزترین سریال‌ها تلویزیونی که در آینده‌ی نزدیک در نتفلیکس پخش خواهد شد Witcher است که نخستین خبرها از این سریال در بهار سال 2017 منتشر شد تا طرفداران ویدئو گیم ویچر چشم انتظار اطلاعات بیشتری در مورد این سریال باشند و امیدوار باشند تا انتظارها را برآورده کند.

بیایید صادق باشیم، تا اینجا اقتباس از ویدئو گیم‌ها در سینما و تلویزیون در بهترین حالت متوسط بوده‌اند و در حالیکه سریال Witcher بر اساس یک سری رمان است اما تشخیص تفاوت های این دو برای طرفداران بسیار دشوار است. با این حال دانستن اینکه نتفلیکس در حال تهیه‌ی این سریال بوده و معمولا تولیدات با کیفیت بالایی دارند به نظر می‌رسد ویچر در دستان مطمئنی قرار دارد.

ویچر سریال جدید نتفلیکس

زمان پخش، موضوع و محتوای سریال Witcher

در ابتدا قرار بود که سریال در سال 2020 پخش شود اما تاریخ سریال تغییر کرد و به حدود پاییز 2019 منتقل شد که می‌تواند خبر خوبی برای هواداران باشد.

ویچر سه (The Witcher 3: Wild Hunt) بدون شک یکی از بزرگترین بازی‌های تاریخ تا به امروز بوده، سریال نتفلیکس در واقع بر اساس نخستین سری کتاب‌ یعنی “آخرین خواسته” است.ویچر درباره‌ی یک شکارچی هیولاست که “به دنبال یافتن جایگاه خود در جهانی است که مردم آن پلیدتر از هیولا هستند.” مطابق با آنچه که نتفلیکس در این زمینه منتشر کرده است یک داستان فانتزی-اکشن با شخصیت اصلی گرالت که موجودات افسانه‌ای را شکار می‌کند. کتاب توسط نویسنده‌ی لهستانی آندره سپکوفسکی درباره‌ی شکارچی هیولاها ، گرالت با توانایی‌های فرا انسانی نوشته شده است. فارغ از اینکه چه چیزی منبع اصلی سریال بوده، افرادی هستند که گمان می‌کنند داستان بیشتر بر اساس بازی خواهد بود.  دینش شامدسانی از شرکت Hivemind که یکی از تولید کننده‌های سریال است گفته: “من فکر می‌کنم که سریال به عنوان یک برداشت و اقتباس از بازی شمرده خواهد شد هر چند که منبع اصلی کتاب بوده است.”

سریال Witcherدر حالیکه داستان سریال و کاراکترهای آن بر اساس بازی نخواهند بود اما مشخص است که ظاهر آن به شخصیت سازی‌های بازی وفادار خواهد بود. تعدادی عکس و تریلر که تا اینجا از بازی منتشر شده گرالت، سیری و ینفر را نشان می‌دهد که عالی به نظر می‌رسند. گرچه دیدن گرالت با تنها یک شمشیر برای طرفداران غافلگیر کننده بود اما همچنان سریال المان‌های گرافیکی بسیاری از بازی گرفته است. در این سریال هنری کویل در نقش گرالت، فریا آلن در نقش سیری و آنیا شالوترا در نقش ینفر نقش آفرینی خواهند کرد که انتخاب‌های مناسبی به نظر می‌رسند.

نتفلیکس تیزر رسمی بازی را بسیار زود و در مراسم کامیک کان سن دیگو منتشر کرد که در ویدیوی پایین می توانید این تیزر را ببینید.

 

 


admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *