فیلم جوکر در آستانه رکورد شکنی افتتاحیه آمریکا و کانادا

فیلم جدید جوکر با درخشش خواکین فونیکس در آستانه‌ی آخر هفته افتتاحیه بزرگی در باکس آفیس است. گزارشی از باکس آفیس نشان می‌دهد که این فیلم کمیک بوکی انتظار می‌رود حدود 90 میلیون دلار در آخر هفته افتتاحیه خود فروش داشته باشد و بهترین افتتاحیه اکتبر تاریخ سینما در آمریکا و کانادا را به خود اختصاص دهد.

اگر فیلم به فروش بیشتری برسد جوکر از رکورد دار فروش قبلی اکتبر یعنی فیلم ونوم با تام هاردی که 80.2 میلیون دلار فروش داشت پیشی خواهد گرفت. گزارشی دیگر نشان می‌دهد که جوکر برای فروش آخر هفته افتتاحیه خود به 82 میلیون در آمریکا برسد. ددلاین همچنین گزارش می‌دهد که  با توجه به صحبت‌های منابع نزدیک به فیلم، فروش افتتاحیه جوکر بین 65 تا 80 میلیون دلار بوده است.

جوکر با بودجه تقریبا پایین 55 میلیون دلار (پیش از هزینه‌های بازاریابی) تولید شده بنابراین به نظر می‌رسد که فیلم از نظر تجاری نیز موفقیت بزرگی باشد فارغ از اینکه رقم نهایی  را بتواند تا چه حدی بالا ببرد. این مسئله می‌تواند شروع کننده‌ی تغییراتی برای فیلم‌های DC باشد، همانطور که کارگردان اثر تاد فیلیپس در فستیوال فیلم تورنتو صحبت کرد که جوکر را به عنوان فیلم‌های مستقل و بدون برچسب خاصی می‌داند. اگر جوکر به موفقیت تجاری خوبی برسد می‌توان انتظار داشت که کمپانی برادران وارنر به ساخت آن ادامه بدهند، گرچه هنوز این مسئله تایید نشده است.

تاد فیلیپس در رابطه با جایگاه متفاوت جوکر در دنیای DC گفت: “ایده‌ی اصلی که من با آن به کمپانی رفتم فقط در مورد یک فیلم نبود بلکه در مورد یک گروه از فیلم‌ها بود یک لیبل متفات نسبت به DC که شما می‌توانید این نوع از مطالعات را در مورد کاراکترها داشته باشید، فیلم‌های با هزینه پایین  که کارگردان در این فیلم‌ها با بررسی عمیق کاراکترها می‌پردازد.”

تاد فیلیپس همچنین اضافه کرد که این فیلم و احتمالا فیلم‌هایی که در این لیبل جانبی DC ساخته می‌شوند به دنیای گسترده‌تر DC ارتباطی نخواهند داشت و به همین دلیل است که جوکر خواکین فونیکس با بتمن رابرت پتینسون در فیلمی برخورد نخواهند داشت.

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *