دنیای مارول با فیلم ها و سریال های جدید وارد فاز چهارم می‌شود

اگر نشنیده‌اید بد نیست بدانید دنیای مارول به فاز چهار خود رسیده است. فیلم بیوه ی سیاه (Black widow)، جاودانه‌ها (The Eternals)، شانگ چی و برخی محصولات دیگر از دنیای فیلم مارول از جمله ثور و داکتر استرنج در چند سال آینده پخش خواهند شد. این بدون در نظر گرفتن موج سریال‌ های تلویزیونی مارول در دیزنی پلاس و سرویس های استریم است که در سال‌های 2019، 2020 و 2021 پخش خواهند شد.

قطعا متوجه عظمت پروژه‌ی دنیای مارول شده‌اید، ما در اینجا می‌خواهیم به جزئیات این پروژه بپردازیم: تاریخ پخش فیلم های فاز چهار، اخبار جدید، لیست بازیگران، تصاویر و حتی نقل قول های بازیگران اصلی.

تاریخ پخش فیلم‌های فاز 4 مارول

فاز چهارم دنیای مارول

تاریخ انتشار فیلم‌های فاز 4 دنیای مارول شامل محصولات سینمایی مارول نیز در کامیک‌کان سن‌دیگو معرفی شدند:

  • بیوه سیاه (The Black Widow) – 1 می 2020
  • فالکون و سرباز زمستان ( The Falcon and the Winter Soldier) – پاییز 2020
  • جاودانه‌ها (The Eternals) – 6 نوامبر 2020
  • شانگ-چی: و افسانه‌ی حلقه‌ها (Shang-Chi: And the Legend of the Ten Rings) – 12 فوریه 2021
  • سریال لوکی (Loki) – بهار 2021
  • واندا ویژن (WandaVision) – بهار 2021
  • داکتر استرنج در دنیاهای دیوانگی (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) – 7 می 2021
  • چه می شد اگر … ؟ (What If…?) بهار 2021
  • ثور: عشق و طوفان ( Thor: Love and Thunder) – 6 نوامبر 2021
  • سری هاوکی (Hawkeye series) – پاییز 2021

 

فیلم بیوه سیاه

فاز چهارم دنیای مارول

تا اینجای کار می دانیم توقف بعدی در دنیای سینمایی مارول فیلم بیوه سیاه در 1 می 2021 خواهد بود که توسط کیت شورتلند کارگردانی خواهد شد و آنطور که تایید شده باز هم اسکارلت جوهانسون در نقش ناتاشا رومانوف نقش آفرینی خواهد کرد. عکس هایی از صحنه های فیلم در بوداپست نیز در کامیک‌کان سن دیگو به نمایش درآمد. به گفته‌ی کارگردان این قسمت مخاطبان را با گذشته‌ی بیوه سیاه آشنا می‌کند  او مجبور خواهد بود تمام تکه‌های خود را مجددا سر هم کند. اسکارلت جوهانسون نیز درباره‌ی این فیلم صحبت کرده:” تا اینجا ناتاشا به عنوان زنی بالغ و بی‌نقص ترسیم شده اما من خوشحالم که تماشاگران در این قسمت جنبه‌ی دیگری از این شخصیت را خواهند دید.” تایم لاین این فیلم نیز به گونه ای است که داستان آن بین فیلم‌های کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی و اونجرز: جنگ بی نهایت رخ می‌دهد و اکنون در حال فیلمبرداری است.

جاودانه‌ها

The Eternals دومین فیلم از این مرحله خواهد بود که در تاریخ 6 نوامبر 2020 اکران خواهد شد. بازیگران این فیلم شامل ریچارد مدن در نقش ایکاریس، آنجلینا جلی در نقش ثینا و سلما هایک در نقش  در نقش آجاک و تعدادی بازیگر دیگر است. همچنین مدن در مورد فیلم گفته: ” جاودانه‌ها نژادی از فضایی‌های فنا ناپذیر هستند که توسط فرازمینی‌ها به زمین فرستاده می‌شوند تا از بشر در برابر شیاطین دفاع کنند.”

ثور: عشق و طوفان

فاز چهارم دنیای مارول

آخرین فیلم از فاز 4 مارول که اعلام شده عنوان بعدی ثور است که در 6 نوامبر 2021 اکران خواهد شد و قطعا شما را سورپرایز خواهد کرد چرا که جین فاستر (ناتالی پورتمن) ثور بعدی خواهد بود! نه تنها این بلکه کریس همسورث به نقش OG خدای طوفان بازخواهد گشت در حالیکه تسا تامپون برای سومین بار در دنیای سینمای مارول نقش والکری را برعهده خواهد داشت.

سریال‌های آینده‌ی دنیای مارول

فالکون و سرباز زمستان: این سریال پاییز 2020 در دیزنی پلاس پخش خواهد شد که به معنای فاز نخست سریال های تلویزیونی مارول است. این سریال کاپیتان آمریکای جدید یعنی سام ویلسون را همراه با باکی بارنز در خود می‌بیند.

فاز چهارم دنیای مارول

لوکی: تام هیدلستون با سریال لوکی در بهار 2021 در شبکه‌ی دیزنی پلاس به دنیای مارول باز خواهدگشت. در کامیک‌کان سن دیگو گفته شده فرار لوکی با سنگ فضا در اونجرز: پایان بازی به سریال ربط خواهد داشت و مشخص خواهد شد که بعد از آن چه بر سر لوکی آمد.

وانداویژن:  بهار 2021 علاوه بر لوکی ، واندا ویژن نیز در استریم دیزنی پلاس خواهد آمد. به جز بازیگران سریال الیزابت اولسن و پال بتنی در نقش اسکارلت ویچ و ویژن چیز دیگری در مورد سریال تایید نشده است، اینکه چگونه ویژن بعد از مرگش در اونجرز: جنگ بی‌نهایت به زندگی برخواهد گشت نیز مشخص نیست.

چه می‌شد اگر …؟ : شاید جالب ‌ترین مورد از فاز 4 دنیای مارول همین سریال باشد. دیزنی پلاس این سریال را پخش خواهد کرد که یک مجموعه انیمیشن مخصوص بررسی ورژن‌های  مختلف صحنه‌ها و لحظه‌های برجسته‌ی محصولات سینمایی مارول خواهد بود.

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاه ها بسته شده است