آخرین اخبار فیلم برکینگ بد + تریلر

ادامه‌ی داستان درام تحسن شده‌ی شبکه‌ی AMC در راه است. آنطور که در خلاصه آمده ” ال کامینو: فیلم برکینگ بد ، جسی پینکمن از دست قانون و گذشته‌ی خود گریخته است.” این فیلم که در شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد تاریخ انتشارش مشخص شده و همچنین اولین تریلر آن نیز به طور رسمی منتشر شده که در آن شخصیتی راجع به جسی پینکمن صحبت می‌کند. به نظر می‌رسد این شخص توسط افرادی بازجویی می‌شود که به دنبال آشپز مواد مخدری هستند که گریخته است.

طبق اخبار خالق برکینگ بد یعنی وینس گیلیگان مسئولیت نویسندگی و کارگردانی این فیم را نیز بر عهده دارد. نیویورک تایمز گزارش داده است که نتفلیکس به طور رسمی فیلم برکینگ بد را 26 آگوست اعلام خواهد کرد و سپس برای استریم در تاریخ 11 اکتبر (19 مهر)  در دسترس همگان خواهد بود. همچنین شبکه AMC که سریال در این شبکه پخش شده بود فیلم برکینگ بد را بعد از نتفلیکس پخش خواهد کرد.

پوستر منتشر شده فیلم برکینگ بد ؛ ال کامینو

آرون پال در مصاحبه‌ای گفت: “این فصلی از برکینگ بد است که نمی‌دانستم واقعا آن را می‌خواهمیا نه و اکنون که آن را دارم خیلی خوشحالم که اینجاست. سخت بود و مسائل احساسی زیادی برای ما و به خصوص در پایان رخ داد. در آخر همه دور هم چمع شدیم به یکدیگر دوستت دارم گفتیم و همین.”

طبق گفته‌های پال، گیلیگان حدود دو سال پیش با او تماس گرفته و ایده‌ی برگشتن جسی به فیلم برکینگ بد را مطرح کرده است. پال موافقت کرده البته تردیدهایی نیز ناگزیر وجود داشته که اگر طرفداران متوجه شوند داستان ادامه دارد چه واکنشی نشان خواهند داد، البته پال می‌گوید بعد از اینکه فیلمنامه را خوانده نگرانی‌هایش به کلی برطرف شده است.

“برای حدود یک دقیقه نمی‌توانستم صحبت کنم، فقط در افکارم گم بودم. به عنوان کسی که نقش این شخصیت را بازی کرده خیلی خوشحال بودم که وینس تصمیم گرفته من را نیز در این سفر همراه خود داشته باشد.” وقتی از او در مورد اینکه برایان کرانستن (والتر وایت) هم در فیلم برکینگ بد حضور دارد یا نه سوال شد او جواب داد “تنها چیزی که می‌دانم این است که فکر می‌کنم مردم چیزی را که می‌بینند دوست خواهند داشت.”

برکینگ بد داستان رابطه‌ی جسی پینکمن فروشنده مواد مخدر و معلم شیمی سابق او والتر وایت بود. سریال در سپتامبر 2013 خاتمه یافت و به اعتقاد اکثر منتقدان پایان قوی‌ای داشت. طبیعتا مردم در مورد اینکه برگرداندن برکینگ بد به صورت فیلم ایده‌ی خوبی باشد یا نه حرکت درستی باشد مردد هستند به هر حال در مهر ماه متوجه خواهیم شد.


admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *