معرفی بازی سلطان خرچنگ‌ها King of Crabs

چند دقیقه اول بازی سلطان خرچنگ‌ها King of Crabs خیلی خوب بود. بدون هیچ وقت تلف کردنی وارد یک بازی پر از خرچنگ‌های دیوانه می‌شوید و همه جا خرچنگ، حلزون و لاک پشت‌های کوچک است. درباره سلطان خرچنگ‌ها می‌توانید در دیجی بازی بیشتر بخوانید. این بازی توسط Robot Squid منتشر شده است. برای هر دو پلتفرم اندروید و آی.او.اس می‌توانید این بازی را دانلود و نصب نمایید.

سلطان خرچنگ‌ها یک بازی آنلاین موبایلی است که در آن با سایر گیمرها رقابت خواهید کرد. اولین نکته در این بازی این است که اینترنت پرسرعتی داشته باشید. خرچنگ پیش فرض قهوه‌ای است ولی می‌توانید آن را تغییر دهید. بسیاری از خرچنگ‌ها در ابتدا لاک هستند و برای استفاده از آنها یا باید امتیاز به دست بیاورید یا دست به جیب شوید.

معرفی بازی سلطان خرچنگ‌ها King of Crabs

گیم پلی بازی

وقتی وارد رقابت بازی می شوید احتمالا دنبال خرچنگ‌های کوچکتر می‌افتید و خیلی راحت آنها را از بین می‌برید و وقتی خرچنگ ها غول پیکر را می‌بینید فرار می‌کنید. از خرچنگ‌های بزرگ نترسید، بهترین استراتژی این است که آنها را دنبال کنید و وقتی با خرچنگی دیگر وارد جنگ می‌شوند به آنها حمله کرده و از بین ببریدشان که خیلی هم سخت نیست. لذتی که در از بین بردن خرچنگ‌های بزرگ هست در کوچکترها نیست.

سبک بازی

سبک بازی را می‌توان بتل رویال دانست زیرا در بخش Friendly بازی، شما باید با سایر گیمرها رقابت کنید و خرچنگ‌های آنها را از بین ببرید. در واقع هر خرچنگی که جان سالم به در ببرد برنده رقابت خواهد بود. بازی بخش دیگری با عنوان King هم دارد که در آن حالت شما با از بین بردن خرچنگ‌های دیگر امتیاز به دست خواهید آورد و گیمرها براساس امتیاز به دست آورده رده‌بندی می‌شوند. بخش جذاب رقابت بدست آوردن اسلحه های مخفی در بازی مثل چاقو و ساتور است که لذت بازی کردن را بیشتر هم می‌کند.

معرفی بازی سلطان خرچنگ‌ها King of Crabsنقاط قوت و ضعف بازی سلطان خرچنگ‌ها

هرچند گرافیک بازی باگ های جزئی و ریزی دارد اما با این حال توسعه دهندگان آن سعی کرده اند فضای جذابی را در یک ساحل برای شما فراهم کنند. البته اوایل شاید کمی به دور خود بچرخید و برایتان همه چیز گیج کننده، سریع و شلوغ باشد، که خیلی زود درست می‌شود.

این بازی برای همه سنین جذابیت دارد ولی طبیعتا بچه‌های بین 10 تا 16 سال عاشق آن خواهند شد. بازی سلطان خرچنگ‌ها فقط یک بازی بزن و کش نیست و همین فکر کردن برای اینکه چگونه از پس خرچنگ‌هایی غول پیکر بر بیایید خود باعث درگیری فکری بالایی در آن می‌شود. البته شاید بزرگترین مشکل آن برای ما ایرانی‌ها قطع شدن اینترنت و خروج از بازی باشد.

دانلود بازی سلطان خرچنگ‌ها King of Crabs

این بازی با بیش از 500 هزار دانلود در پلی استور گوگل جزو محبوب ترین بازی‌های اندرویدی است. این بازی را به رایگان از لینک‌های زیر دانلود کنید.

دانلود بازی سلطان خرچنگ‌ها King of Crabsدانلود بازی سلطان خرچنگ‌ها King of Crabs

 

 

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *