بازی Stack ؛ یک بازی رکوردی دیگر از Ketchapp


همه گیمرهای موبایلی با شرکت بازی‌سازی Ketchapp و محصولات جذاب آن آشنا هستند و قطعا در هرکدام رکوردهایی را جابه‌جا کرده‌اند. بازی Stack یکی از معروفترین بازی های این شرکت است. این بازی به همراه Knife Hit پرمخاطب ترین بازی های Ketchapp هستند و بیش از 50 میلیون نصب در گوگل پلی دارند.

ساختار بازی‌های رکوردی به این صورت است که بازی مراحل خاصی ندارد و شما هر بار با شروع بازی باید آنقدر تلاش کنید تا بیشتر آن را ادامه بدهید و به طبع آن امتیاز و رکورد بهتری بزنید. ظاهر بازی ساده است ولی آنقدر گیمر را درگیر خود می‌کند که جزو اعتیادآورترین بازی‌های موبایلی به حساب می‌آیند. به نوعی ثبت رکورد در این بازی ها قدرت و مهارت یک گیمر را نشان می دهد و برای همین بازی جنبه حیثیتی دارد. در ادامه به معرفی و بررسی این بازی در دیجی بازی خواهیم پرداخت.

سبک و ساختار کلی بازی

همانطور که گفتیم سبک بازی رکوردی یا همان آرکید Arcade است. بیزینس اصلی بازی روی تبلیغات است و اگر بخواهید تبلیغات برای شما نمایش داده نشود باید حدود 3 دلار پرداخت نمایید. درآمد ماهانه بازی حدود 5 هزار دلار است. قسمت گیم سنتر بازی بخضی است که شما می توانید رکوردهای خود را به اشتراک گذاشته و با دیگران مقایسه کنید. راه درآمدی دیگر بازی پرداخت درون برنامه به ازای تغییر ظاهر گرافیکی پس زمینه و کارت هایی که باید روی هم قرار گیرند است.

بازی Stack ؛ یک بازی رکوردی دیگر از Ketchappگیم پلی بازی Stack

در شروع بازی یک کارت مربعی در وسط صفحه قرار دارد. کارت دوم به صورت رفت و برگت با سرعتی ثابت روی کارت اول حرکت می‌کند. حالا شما باید در لحظه‌ای که کارت دوم دقیقا روی کارت اول قرار گرفته، صفحه گوشی را لمس کنید. اگر کمی زودتر یا دیرتر بزنید، مقداری از کارت دوم که روی کارت اول قرار نگرفته، بریده شده و کار شما برای کارت سوم سخت‌تر می‌شود. سختی بیشتر به این دلیل است که با اینکار سطح مقطع کارتهای بعدی شما نیز کوچکتر می شوند.

هرچه جلوتر می‌روید به دلیل اینکه نمی‌توانید در لحظه‌ای که کارت‌ها دقیقا روی هم هستند صفحه را لمس کنید، کارت‌های بعدی کوچیکتر و کوچیکتر خواهند شد. تا جایی که انقدر کوچکند که کل کارت بالایی بیرون از سطح مقطع کارت پایینی قرار می‌گیرد و برجی که شما با کارت‌ها ساختید خراب می‌شود.

گرافیک بازی بسیار ساده و با چند رنگ محدود است که باعث می‌شود تمرکز شما فقط روی قرار دادن کارت‌ها روی هم باشد. حتی صدای بازی را نیز می‌توانید ببندید. ایده بازی شاید شما را یاد دومینو یا حتی بازی فکری جنگا بیاندازد. اسم بازی هم به معنای پشته، برگرفته از همین ایده روی هم قرار دادن کارت‌ها و ساختن یک برج با آنها است.

دانلود بازی

بازی Stack را می‌توانید به صورت رایگان در هر دو پلتفرم اندروید و آی.او.اس از لینک‌های زیر دانلود و نصب نمایید.

دانلود بازی برای اندروید دانلود بازی برای ios

 

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *