معرفی بازی من هیولا هستم! I Am Monster

بازی من هیولا هستم! I Am Monster در سبک بازی‌های اکشن توسط شرکت بازی سازی pikpok در نیوزلند ارائه شده است. تعداد نصب بازی در گوگل پلی بیش از 1 میلیون است که برای یک بازی موفق در این سبک، تعداد کمی به حساب می‌آید.

بازی داستان حمله هیولاها به شهر است و درگیری آنها با نیروهای ارتش و پلیس که تلاش می‌کنند شما را که در نقش همان هیولاها هستید، نابود کنند.

گیم پلی بازی

گرافیک بازی چندان بالا نیست، ولی خوش ساخت و فانتزی به حساب می‌آید که شما را جذب خود خواهد کرد. البته گیمرهای کمی حرفه‌ای‌تر با آن مشکل خواهند داشت. بازی از آنجا شروع می شود که شما با یک هیولا می‌افتید وسط یک شهر و نیروهای ارتش با جیپ و تانک به شما حمله می‌کنند. با از بین بردن نیروهای ارتش، ساختمان‌ها، مردم و ماشین‌ها امتیاز شما هم زیاد خواهد شد. هرچه بیشتر نابود کنید، بزرگتر و قوی‌تر خواهید شد.

در انتهای هر مرحله بعد از نابود کردن همه نیروهای ارتش، باید به جنگ غول مرحله بروید. غول مرحله معمولا نوعی تانک یا ربات غول پیکر است که کمی جنگ با آن دشوارتر خواهد بود. در مراحل ابتدایی به سادگی همه را خواهید کشت و زیاد کار سختی ندارید. شاید به همین دلیل است که خیلی‌ها می‌گویند این بازی بیشتر برای افراد با سن پایین‌تر مناسب است.

دوربین تقریبا بالای سر هیولا که همان شما هستید قرار دارد با یک زاویه کج خیلی کم نمای بازی را نشان می‌دهد که این مسئله یکی از جذابت‌های بازی به حساب می‌آید و آنرا از بازی‌های اکشن دوبعدی رایج جدا می‌سازد.

در مراحل بالاتر با باز شدن هیولای دیگر برای شما می‌توانید به عنوان یار کمکی در میان بازی حتی هیولای خود را تغییر دهید. این در مورادی که یک هیولا را دوره کرده‌اند و رو به مرگ است شما را برای ادامه بازی نجات خواهد داد. هیولاهای بازی موجوداتی مثل دایناسور، گودزیلا و نوعی مرغ غول پیکر هستند. با عبور از برخی مراحل نیز هدیه‌هایی بدست می‌آورید که نیروهای خاصی را به هیولاهای شما می‌دهد.

معرفی بازی من هیولا هستم! معرفی بازی من هیولا هستم!

نکات منفی بازی

سطح سختی مراحل و سرعت گیم پلی کمی پایین است که آنرا بیشتر مناسب گروه سنی پایین می‌کند. البته از طرفی داستان بازی شاید برای بچه‌ها مناسب نباشد، در اینجا جای پلیس و هیولا عوض شده است. گرافیک بازی هم نشان دهنده همین موضوع است که انتظار یک بازی خفن را نباید داشته باشیم.

باگ‌هایی هم معمولا در بازی مشاهده می‌شود که بیشتر به گرافیک آن بر می‌گردد. مارحل بازی، ظاهر شهرها و نوع مبارزه با سربازهای ارتشی زیاد تفاوتی نمی‌کنند و بعد از مدتی نوعی یکنواختی را در بازی حس می‌کنید. انگیزه برای کسب امتیازهای بیشتر هم در بازی زیاد نیست و اتفاقی خارق العاده برای شما نمی‌افتد. البته در مجموع خوب است آنرا روی تلفن همراه خود داشته باشید و هرچند وقت یکبار در شهر دوری بزنید و همه چیز را نابود کنید.

دانلود بازی من هیولا هستم

برای دانلود بازی من هیولا هستم در هر دو پلتفرم اندروید و آی.او.اس رو لینک‌های زیر کلیک کنید.

دانلود بازی برای ios دانلود بازی برای اندروید

 

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *