معرفی بازی شکارچی بزرگ BIG Hunter

می‌خوای بری شکار؟ بازی شکارچی بزرگ BIG Hunter که توسط استدیو بازی سازی kakarod ارائه شده، با بیش از 10 میلیون نصب در گوگل پلی، یکی از جذابترین بازی‌های اکشن در این سبک است. کیفیت تصویر بسیار بالا، در کنار سادگی و راحتی این بازی، باعث شده BIG Hunter مخاطبینی از سنین مختلف داشته باشد و حتی کودکان نیز به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند. البته برخلاف بازی‌هایی مثل آووکادو من کجاست؟، که بزرگترها اصلا ارتباطی با آن برقرار نمی‌کنند، این بازی حتی بزرگترها را هم جذب خواهد کرد.

گیم پلی بازی

فلسه بازی بر می گردد به دوران پارینه سنگی و زمانی که انسان‌های اولیه با موجودات غول آسای آن دوران، مثل ماموت‌ها، سر و کله می‌زدند و به ناچار به شکار آنها می‌رفتند. در این بازی مثل Mortal Kombat، نمایی از کنار به شما ارائه می‌شود که در آن باید به عنوان یک انسان نخستین، رودررو با حیوانات بزرگ بجنگید و آنها را از پای در بیاورید.

معرفی بازی شکارچی بزرگ BIG Hunter

شما با کمک اسلحه های گوناگونی که در طول بازی به دست می آورید، تنها باید به حیوانات روبروی خود ضربه بزنید. برای اینکه از ضربات آنها در امان بمانید هم تنها می‌توانید به عقب بروید و جاخالی بدهید. کنترل بازیکن و زدن تیرها در بازی بسیار ساده و اعتیاد آور است. رعایت منطق و برخی قوانین فیزیکی هم به شما کمک خواهد کرد تا حیوانات زودتر از پا در بیایند.

بازی از گرافیک بسیار بالا و رنگ‌هایی گرم و جذاب برخوردار است. گرافیک و فضای بازی حس زندگی در دوران پارینه سنگی را برای شما زنده خواهد کرد. مراحل جذاب با حسوانات غیرقابل انتظار در طول بازی از نکات جذاب آن است. همچنین شما بر اساس امتیاز و تعداد مراحلی که پشت سر می‌کذارید به صورت آنلاین با سایر شکارچی‌هایی که در سراسر دنیا این بازی را انجام می‌دهند مقایسه و رتبه بندی خواهید شد.

معرفی بازی شکارچی بزرگ BIG Hunter

در بازی برای بدست آوردن سلاح‌های مختلف می‌توانید از امتیازهایی که در بازی بدست می‌آورید استفاده کنید. امتیازها در قالب عاج به شما داده می‌شوند. اکشن‌های مختلف در بازی امتیازهای مختلفی هم دارد، مثلا اگر حیوان روبرو خود را هد شات کنید، امتیاز بیشتری خواهید گرفت. سعی کنید سریع و پشت سر هم تیر بزنید. هر باز که حیوان به شما برسد تا اگر 5 تیر از دست بدهید، باید دوباره برای بازی تلاش کنید.

نقاط ضعف بازی

فلسه بازی که همان شکار کردن است نوعی تشویق به خشونت را در انسان ایجاد می‌کند که شاید حس مناسبی برای یک بازی نباشد. چه برسد به اینکه شما سمبل‌های حیواناتی را دارید می‌کشید که نسلشان منقرض شده و کمی حس مثبت نسبت به آنها دارید. به زبان دیگر آدم دلش نمی‌آید آنها را شکار کند.

معرفی بازی شکارچی بزرگ BIG Hunter

مورد دیگر اینکه ممکن است بازی برای شما زود تکراری شود. به عبارت بهتر تغییرات ظاهری و مکانیکی بازی در طول زمان آنچنان نیست که احساس بهتری از شروع بازی به شما دست بدهد. قوی ترین محرک بازی همان حسل کل کلی است که برای زدن رکورد بهتر شما را معتاد بازی خواهد کرد.

دانلود بازی شکارچی بزرگ BIG Hunter

برای دانلود این بازی در هر دو پلتفرم اندروید و آی.او.اس می‌توانید روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

دانلود بازی برای ios دانلود بازی برای اندروید

 

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *