معرفی بازی تپه های اژدها Dragon Hills 2

در بازی تپه های اژدها Dragon Hills 2، گویا قضیه از این قرار است که دختر دانشمندی که در یک برج زندگی می‌کند و توانسته اژدهایی را رام کند، می‌خواهد تا دنیا را از شر زامبی‌ها نجات دهد. به هر حال شاهزاده خانم سوار اژدها شده و در شهر می‌تازد و همه چیز را نابود می‌کند. این بازی اکشن توسط استدیو بازی سازی Rebel Twins ارائه شده است. تعداد نصب آن در گوگل پلی نیز بیش از 5 میلیون بار است که البته خیلی هم زیاد نیست.

معرفی بازی تپه های اژدها Dragon Hills 2

گیم پلی بازی

زاویه نمایش بازی مثل بازی‌های معروفی همچون قارچ خور، دوبعدی از کنار است و شما یک برش سطحی از زمین بازی را مشاهده می کنید. اژدها می‌تواند به زیر زمین برود و دوباره بالا بیاید. بازی از همان برجی که دختر در آن است شروع می‌شود و دختر با اژدها می‌رود تا زامبی‌ها را نابود کند. اژدها تقریبا از هر چیزی عبور می‌کند به جز موانع و تله‌هایی که زامبی‌ها قرار داده‌اند.

معرفی بازی تپه های اژدها Dragon Hills 2

ویژگی‌های اژدها مثل سرعت، قابلیت های حفر تونل و میزان جان قابل ارتقا است. برای این کار باید امتیازها و سکه‌های بیشتری در بازی بدست آورید. در حین اینکه سکه‌ها را جمع می‌کنید مراقب حوضچه‌های ماده‌های سبز رنگ باید باشید. راه‌هایی مثل تماشای تبلیغ‌ها و حتی پرداخت درون برنامه نیز برای افزایش امتیازها وجود دارد.

هرچه جلوتر بروید و مراحل را پشت سر بگذارید مواردی مثل جنگجوهای جدیدی از زامبی‌ها یا امکانات جدید برای اژدها خواهید دید که بازی را جذاب‌تر می‌کند. در مراحل خیلی باحال اژدهای شما انقدر پیشرفته می‌شود که گویا یک غول آهنی دارد با  زامبی‌ها می‌جنگد. فضای شهر هم در مراحل بالا تغییر می کند و شما حتی به فضای شهرهای کابویی و قدیمی هم می‌روید.

معرفی بازی تپه های اژدها Dragon Hills 2

نکات قوت و ضعف بازی تپه های اژدها Dragon Hills 2

مهمترین نقطه ضعف بازی برای کسانی است که مثل من گوشی آی.او.اس دارند. این بازی معلوم نیست به چه دلیل در اپ استور اپل رایگان نیست ولی در گوگل پلی می‌توانید آنرا رایگان نصب کنید. هرچند در این حالت تبلیغات درون برنامه به شما نمایش داده خواهد شد. موسیقی و ریتم بازی هم خیلی تند است و باعث سردرد می‌شود. کمی بالا و پایین رفتن‌های زیاد شما را آزاد خواهد داد، ولی بازی انقدر اعتیاد آور است که هرطور شده هم آنرا ادامه می‌دهید.

دانلود بازی تپه های اژدها Dragon Hills 2

برای دانلود بازی می‌توانید در اندروید و آی.او.اس روی لینک‌های زیر کلیک نمایید.

دانلود بازی برای iosدانلود بازی برای اندروید

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *