بازی Hang Line ؛ سنگ نوردی داخل گوشی

بازی Hang Line  که نام کامل نسخه اصلی آن Hang Line: Mountain Climber است توسط شرکت بازی سازی چینی yodo1 توسعه یافته که معروف به تولید بازی‌های بامزه و جذاب است. این بازی که به تازگی منتشر شده است تنها بیش از 1 میلیون نصب دارد و هنوز اتفاق فوق‌العاده‌ای برای آن نیافتاده است. سبک بازی اکشن است و گرافیکی جذاب و باکیفیت دارد.

گیم پلی بازی

در بازی Hang Line شما به عنوان یک مامور نجات در کوهستان، باید از موانع و خطرات صعود به قله عبور کنید و آن را فتح نمایید. این مامور نجات یک قلاب در دست دارد که با پرتاب آن و گیر کردن قلاب در سخره‌های کوه، به صورت پاندولی می‌تواند از موانغ عبور کند و به بالا برود. ماموریت او به جز رسیدن به قله پیدا کردن جاماندگانی در کوه است که هر بار یکی از آنها را پیدا کند، هلیکوپتر نجات به کمک او می‌آید و فرد نجات یافته را به پایین کوه منتقل می‌کند.

بازی Hang Line ؛ سنگ نوردی داخل گوشی

در حالی که شما با این مامور نجات بر روی کوه حرکت می‌کنید، بازی با چالش‌های جدیدی مانند سقوط سنگ‌ها، شکستن یخ‌ها، حمله شیرهای کوهستان و حتی بزهای کوهی و گاهی مواد مذاب، شما را روبرو می‌کند. هر بار که با طنابی که به قلاب متصل است تاب می خورید، می‌توانید به چپ و راست تغییر جهت دهید و از این چالش‌ها فرار کنید.

در این بازی باید تا جای ممکن سرعت عمل بالایی داشته باشید. جاماندگان در کوهستان نباید در زیر بهمن و یخ از بین بروند. شما نیز با نجات هر کدام سکه‌های بیشتری بدست می‌آورید. با سکه ها می توانید از هلیکوپترهای نجات پیشرفته تر کمک بگیرید یا حتی برای مامور نجات وسایل حرفه‌ای‌تر و کاربردی‌تری تهیه نمایید.

راداری در بازی وجود دارد که شما را برای پیدا کردن افراد جامانده در کوه کمک خواهد کرد. بازی نیز 5 محیط کوهستانی مختلف با 50 مرحله گوناگون دارد که باعث می‌شود هیچ وقت فکر تمام شدن بازی را هم نکنید.  یکی از جذابیت‌های بازی رسیدن به قله است و هر بار که به قله می‌رسید هلیکوپتر به دنبال شما می‌آید تا شما را به ماموریت بعدی ببرد.

بازی Hang Line ؛ سنگ نوردی داخل گوشی

نکات منفی بازی

بازی نکات منفی زیادی ندارد، شاید تنها کمی سخت باشد. عادت کردن به بازی مقداری طول می‌کشد و ممکن است برخی با سبک آن برای حرکت در کوهستان زیاد راحت نباشند. در مواردی حتی حرکت مامور نجات طوری است که انسان پیش خودش می‌گوید یکی باید این را نحات بدهد. مورد دیگر نیز که احتمالا به خاطر تازه و نوپا بودن بازی است، کم بودن مراحل و تنوع آنها است که امیدواریم در نسخه‌های بعدی بهتر شود.

دانلود بازی Hang Line

برای دانلود این بازی در هر دو پلتفرم اندروید و آی.او.اس می‌توانید روی لینک‌های زیر کلیک نمایید.

دانلود بازی برای iosدانلود بازی برای اندروید

 

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *