گیم تکز

چشم انداز ما

جمع آوری تمام فعالان صنعت گیم ایران

ماموریت ما

حمایت و معرفی بازی سازان و سرمایه گذاران این صنعت

ما چه کسی هستیم؟

کتاب فناوری های صنعت گیم ایران طی سال های 96 و 97 توسط ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز به چاپ رسید و در نمایشگاه های داخلی و خارجی به دو زبان فارسی و انگلیسی انتشار پیدا کرد. از اول مهر 1399 مسئولیت اجرایی آن به نارین گیمز داده شد.

چه کار می کنیم؟

چگونه عضو GameTechs شویم؟ برای عضویت در GameTechs کافی است اطلاعات تیمتون و بازی هاتون رو در لینک گوگل فرم پر کنید تا با شما ارتباط بگیریم. ثبت نام در Gametechs کاملا رایگان بوده و جنبه ی حمایتی دارد

چه هدفی داریم؟

هدفمون معرفی ظرفیت های موجود در صنعت بازی های ویدیویی برای سرمایه گذاران بخش خصوصی در داخل و خارج است. در بعد داخلی،وجود یک بانک اطلاعاتی جامع از شرکت های فعال حوزه بازی این امکان را فراهم میکند که تا توجه سرمایه گذاران بخش خصوصی به ظرفیت های فناورانه شرکت های فعال و سودآوری صنعت بازی های ویدیویی جلب شده و عملا تسهیلگری در سرمایه گذاری رخ می دهد. در بعد خارجی، با ارائه اطلاعات شرکت ها و توانمندی های فناورانه آنها، اطلاع رسانی مناسب از ظرفیت های فناورانه کشور برای ایجاد همکاری های اقتصادی و فناوری صورت می گیرد. حمایت های مختلفی در همایش ها و رویداد ها از تیم هایی که عضو GameTechs باشند، صورت می گیرد. از طرف دیگر GameTechs مبادی خلاق شدن شرکت ها هم می باشد.

حامیان:

تماس با گیم تکز:

دانلود کتاب

لینکدین

تلگرام

اینستاگرام

09020207123