سبد محصول

کلش آف زامبی از ابتدای سال 95 به سبد محصولات نارین گیمز اضافه شد. این بازی در سالیان متوالی همیشه در صدر 10 بازی پرفروش کافه بازار و 3 بازی پرفروش مایکت قرار داشته است. در طول این سالیان متوالی نارین گیمز موفق شد روابط داخلی و خارجی گسترده ای را شکل دهد که به همکاری با شرکتهایی مانند هواوی و کشورهایی نظیر کره جنوبی، چین، روسیه، کنیا، عراق، سوریه و … در زمینه انتشار بازی های موبایلی منجر شد. جدیدترین بازی های که به سبد محولات نارین گیمز اضافه شده است بازی پرسیتی (Percity) با اسم تجاری Reshine در بازار روسیه و بازی سیستان لجندز (Sistan Legends) می توان اشاره کرد.

کلش آف زامبی (Clash of Zombies)

‏‏زامبی ها کل شهر رو به آشوب کشیدن و فقط گروه های کمی از بازمانده ها تو پایگاه های انسانی جون خودشون رو حفظ کردن . ‏وای! خبرهای جدید رسیده که زامبی ها در حال حمله به آخرین پایگاه های بازماندگان شهر هستن! پایگاه های ما برای هدایتشون نیاز به یه پادشاه دارند. اگه بخوای میتونی فرمانروای یکی از این پایگاه ها باشی. یکی از این پایگاه های انسانی رو هدایت کن! شاهزاده! خودت رو دست کم نگیر! آدم های زیادی برای حفظ جونشون منتظر تو هستن!
این بازی در سبک استراتژی و مشابه کلش آف کلنز و کلش رویال است.

قابلیت های بازی Clash of Zombies کلش آف زامبی
– همراه با زبان فارسی و پرچم ایران
– با ابرقهرمانان و سوپراستار های نام آشنا مثل سوپرمن، مرد آهنی، شاهزاده ایرانی، کاپیتان جک، گوکو، ایچیگو، ربات جنگجو، اژدها، هالک و…
– امکان خرید آسان کریستال، الماس (جم) از طریق پرداخت درون برنامه ای کافه بازار
– امکان پیشرفت سریع در بازی کلش با شرکت در چالش های قهرمان، تراشه ها و زامبی
– دارای قابلیت استفاده از چرخ شانس برای دریافت قهرمانان و تندیس به صورت رایگان
– امکان دریافت کریستال (جم) رایگان با دعوت دوستان و یا حضور فعال در بازی کلش
– امکان ساخت و ارتقا سلاح ها و ساختمان ها مربوط به حمله و دفاع
و سایر قابلیت های دیگر

بزن بهادر (Bezan Bahador)

بازی بزن بهادر از سال 99 با هدف رشد و بهبود عملکرد در بازار ایران و همچنین صادرات به منطقه خاورمیانه، طی یک قرارداد رسمی با استودیو تترا پازل به سبد محصولات نارین گیمز اضافه شد که ما حصل این همکاری رشد 100% درآمد بازی تا کنون بوده است.اون قدیما که داستان ها پر از اژدها و قلعه و زامبی بود، محله های ما پر از صفا و صمیمیت بود و کوچه پر از سر و صدا. بازی دخترانه، بازی پسرانه از یه طرف صدای توپ و از یک طرف دیگه عین خروس جنگی سر یه بازی فوتبال به جون هم می افتادن یا از دیوار میرفتن بالا، صدای لی لی و طناب بازی دخترا رو می شنیدی. پیر و جوون کوچه رو پر می کردن. محلمون، محله ی جوون مردا بود!
اما بعدش دوره زمونه عوض شد. فری گولاخ افتاد تو زندون و اسی کفترباز همه کاره ی محل شد. انگاری که محله‌مون ارث باباشه! تازه اسی پسرخوانده ی ددیشه با این همه ادعا!
به خاطر خاطرخواهی گل بانو هم که شده حالا وقتشه که فری، محله رو پس بگیره.
چشم امید ما به توئه رفیق، این گوی و این میدون!
مرد عنکبوتی، هالک، ددپول و سوپرمن رو فراموش کن؛ اینجا ایرانه. ما اینجا فری داریم و جنگ بین بزن بهادر بازی استراتژیک لوتی های محله است.ویژگی های بازی:
گیم پلی جدید و منحصر به فرد (قطعا به امتحانش می ارزه !)
گرافیک جذاب و با حال وهوای ایرانی
لیگ و مسابقات ماهانه، هفتگی، روزانه همراه با جوایز
مبارزات آنلاین هیجان انگیز با بازیکنانی از سراسر ایران
قهرمان های مختلف با تواناییهای ویژه
قابلیت اتحاد (Clan) با دیگران به همراه بازی گروهی و گفتگوی آنلاین
صداگذاری توسط دوبلورهای حرفه ای و شناخته شده
استراتژی های متنوع در جنگیدن

ریشاین (Reshine)

شهر خود را بسازید و گسترش بدهید!
تولید کنید،‌ مدیریت کنید و در فهرست رتبه بندی ایران، بهترین باشید!

بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید؛ حیوانات دوست داشتنی پروش دهید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! به تکنولوژی ساختمان‌های جدیدتر دست پیدا کنید. محصولات با ارزش تری برای صادرات تهیه کنید! قدرت و فرهنگ خود را با ساختن قصرهای باشکوه به رخ دیگران بکشید!

ریشاین به معنی تلآلو و درخشندگی دوباره است. یک بازی مزرعه داری و بازی خانه سازی که در ایران ساخته شده است! برای ایرانی ها! اما با کیفیتی متفاوت!

– تجربه‌ی بازی کشاورزی بر روی مزرعه های دهکده ای کوچک
– بیش از ۳۰ ساختمان مختلف برای ساخت و گسترش شهر
– بیش از ۷۰ محصول کشاورزی و صنعتی مختلف برای رفع نیاز مردم شهرتان
– جدول رتبه بندی افتصادی بازیکنان
– ساختمان‌های ناشناخته و رمز آلود که در ادامه‌ی بازی راز آنها آشکار می‌شود
– گرافیک و بازی روان در دستگاه‌های آندروید و آی-‌او-اس
– چت رایگان درداخل بازی
– تجارت با سایر پادشاهان و ارسال هدایا به آنها

بازی مزرعه داری و خانه سازی آنلاین ریشاین به شما برای بهتر شدن در مهارت های مدیریتی کمک میکند.
پرسیتی در رده‌ی بازی های مزرعه ای و ساختمان سازی مانند هی دی (Hayday) و تان شیپ (Township) قرار دارد.

سیستان لجندز​

سرزمین افسانه‌ای
قرن‌هاست که سرزمین افسانه‌ای سیستان درگیر نبردی بزرگ است. اما سیستان همیشه اینطور نبود… پدران از پدران شنیده‌اند که در سالهای دور و در روزهایی که هنوز خورشید سیستان از شرق طلوع می‌کرد، تمام قدرت، افتخار، شکوه و حیات این سرزمین، با صلح و دوستی در اختیار همه مردم سیستان بود و پلیدی از این سرزمین رخت بر بسته بود. آوازه‌ تمدن و رونق سیستان تا خاور دور رسیده بود و سرتاسر جهان، سیستانیان را احترام داشتند. اما افسانه سیستان اینطور نماند…

نسل به نسل، مردان و زنان سیستان به این شکوه عظمت بیشتر و بیشتر فریفته شدند. فراموش کردند که سیستان روزی سرزمینی بوده است که صلح و عقلانیت در آن سرشار بوده و مردمانی داشته است شکرگذار… آسمان سیستان، روز به روز تیره‌تر شد، خورشید آن روز به روز کم رنگ‌تر… و اژدها‌های سیستان کمتر و کمتر…